Awaryjne otwieranie drzwi KatowiceAwaryjne otwieranie drzwi Katowice zawsze w gotowości

Służymy ekspresowe usługi (Katowice i okolice): awaryjne otwieranie drzwi, samochodu, auta i mieszkania oraz naprawa i montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych.

Posiadamy oddziały w większych miastach polski: Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalnego ślusarza, skorzystaj z naszej oferty – na pewno się nie rozczarujesz!

Działamy nieprzerwanie, będąc w nieustannej gotowości do wyruszenia do klientów i pomocy w kryzysowych sytuacjach związanych z zamkami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Niezależnie od tego, o jakiej porze będą potrzebowali Państwo naszej usługi, prosimy o kontakt z naszą infolinią: 696-003-003. Na pewno zostanie do Was skierowana pomoc, która przybędzie najszybciej jak to możliwe
Awaryjne otwieranie i usługi ślusarskie na wysokim poziomie!
W naszej ofercie znajduje się wiele usług ślusarskich. Zajmujemy się montażem, wymianą i naprawą zamków antywłamaniowych GERDA, Mottura, Dierre, KESO, IKON, Assa-Abloy, a także otwieraniem samochodów, do których właściciele nie mogą się dostać ze względu na np. zagubienie kluczyków bądź ich zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu.
Wszystkie powierzone zadania realizujemy biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów. Właśnie dlatego decydujemy się na zatrudnianie wyłącznie najlepszych fachowców. To od ich pracy często zależy, czy dom lub mieszkanie, które zabezpieczają zamki przez nich montowane lub naprawiane będzie odpowiednio chroniony przed niepowołanymi osobami. Nasi technicy to doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.
Świadczymy między innymi takie usługi jak:

•             Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
•             Awaryjne otwieranie samochodu, auta
•             Montaż i wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowych
•             Naprawa i serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Assa-Abloy

Cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy przez nich polecani rodzinie i znajomym, gdyż wiedzą, że nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej usługi ślusarskiej.

Przekonaj się o tym i Ty wybierając naszą firmę!

Call Now Button