Zadzwoń 696-003-003 !

Ślusarz Katowice

Skorzystaj z usług Pogotowia zamkowego w Katowicach!

Pogotowie zamkowe to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Przez te lata wykazaliśmy się ogromnym zaangażowaniem w świadczenie usług ślusarskich zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Nasza działalność rozciąga się na wszystkie większe miasta Polski, włączając w to Katowice. Jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalnego ślusarza, zapoznaj się z naszą ofertą – gwarantujemy, że spełnimy Twoje oczekiwania!

Działamy przez 7 dni w tygodniu

Naszą nazwę – Pogotowie ślusarskie – wybraliśmy nieprzypadkowo. Działamy bowiem niemal nieprzerwanie, będąc w nieustannej gotowości do wyruszenia do klientów i pomocy w kryzysowych sytuacjach związanych z zamkami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni tygodnia od godziny 06:00 do 24:00. Niezależnie od tego, o jakiej porze zaistnieje potrzeba skorzystania z naszej usługi, prosimy o kontakt z naszą infolinią: 696-003-003. Na pewno zostanie do Was skierowana pomoc, która przybędzie najszybciej jak to możliwe.

W naszej ofercie znajduje się wiele usług ślusarskich. Zajmujemy się montażem i wymianą zamków oraz naprawą zamków. Przeprowadzamy również w skuteczny sposób awaryjne otwieranie zamków w drzwiach mieszkań czy domów, a także otwieranie drzwi samochodów, do których właściciele nie mogą się dostać ze względu na np. zagubienie kluczyków bądź ich zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu.

Nasze usługi ślusarskie

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awarie zamków w drzwiach wejściowych mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanych momentach. Zatrzaśnięte drzwi mieszkań czy zgubione klucze to jednak nie problem, jeśli wezwie się Pogotowie zamkowe! Ślusarze z naszej firmy to specjaliści od awaryjnego otwierania drzwi. Ekspresowo otworzą zamki, nie pozostawiając przy tym najmniejszych śladów swojej działalności.

Awaryjne otwieranie samochodów

Nasi ślusarze zajmują się także otwieraniem zamków samochodowych. Awaryjne otwieranie aut realizowane jest w sposób całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Do zleceń tego rodzaju przyjeżdżamy natychmiastowo, gdyż wiemy, jak ważna jest możliwość korzystania z własnego pojazdu.

Montaż i wymiana zamków

Potrzebujesz wymiany zamków na nowe? Skorzystaj z naszych usług! Oferujemy montaż zamków w drzwiach domów, mieszkań, a także przedsiębiorstw i instytucji. Wymianę zamków powierzają nam nie tylko osoby prywatne, lecz także reprezentanci firm takich jak sieci handlowe, biurowce, restauracje czy hotele.

Naprawa zamków

Nie każdy zamek, który uległ awarii, trzeba od razu wymieniać. W części przypadków możliwa jest także jego naprawa. Wzywając Pogotowie zamkowe masz pewność, że nasz specjalista doradzi Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do danej sytuacji i Twoich potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani ślusarze

Ślusarze z Pogotowia zamkowego działającego na terenie Katowic i okolic to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Wszystkie powierzone im zadania realizują biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo klientów. To od pracy ślusarzy w dużej mierze zależy, czy dom lub mieszkanie, które zabezpieczają zamki przez nich montowane lub naprawiane będą odpowiednio chronione przed niepowołanymi osobami.

Cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy przez nich polecani rodzinie i znajomym, gdyż wiedzą, że nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej usługi ślusarskiej. Przekonaj się o tym i Ty, wybierając Pogotowie ślusarskie Katowice!

Dobry ślusarz Katowice – skontaktuj się z nami: 696-003-003