Montaż i wymiana zamków KatowiceMontujemy zamki całodobowo
Montaż zamków w drzwiach domu to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie da się bowiem zaprzeczyć, że od jakości wykonania tego rodzaju usługi ślusarskiej zależy bezpieczeństwo jego mieszkańców. Jeśli chcesz, aby usługa zakładania zamków była przeprowadzona należycie, tak byście Ty i Twoi najbliżsi byli odpowiednio chronieni, a mechanizm działał bezawaryjnie przez lata, skorzystaj z usług Pogotowia ślusarskiego Katowice.

Nasza firma to gwarancja, że usługę ślusarską przeprowadzą najlepsi ślusarze w mieście. Zatrudniamy tylko specjalistów z odpowiednim stażem i wiedzą na temat wykonywania swojego zawodu. Montowanie zamków to dla nich codzienność, zatem posiadają niezwykłą wprawę w tego rodzaju pracach. Co więcej, zapewniamy im uczestnictwo w regularnie odbywających się szkoleniach, dzięki czemu poszerzają swoje kompetencje i dowiadują się informacji o najnowszych rozwiązaniach oferowanych przez rynek zabezpieczeń mieszkań i biur.

Na montażu i wymianie zamków znamy się bardzo dobrze
Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Chętnie doradzamy naszym klientom, jakie rozwiązania w zakresie zabezpieczenia ich domów, mieszkań czy innych lokali użytkowych wybrać, aby spełniły one ich oczekiwania i zapewniały odpowiedni poziom ochrony. Doskonale znamy się na zamkach i zawsze polecamy korzystanie z urządzeń znanych i cenionych producentów takich jak Gerda, Mottura, Salto, Ikon, Dierre. Zamki tych firm mogą Państwo również nabyć u naszych pracowników.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

• Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi aut
• Naprawę i serwis zamków
• Usługi ślusarskie

We współczesnych czasach niezwykle ważną rolę odgrywa czas. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na wykonanie przez nas zlecenia nie muszą Państwo długo czekać. Możemy przejechać niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia lub punktualnie na umówioną godzinę – wszystko zależy od Waszych preferencji. Pracujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu, zatem jeśli zaistnieje taka potrzeba, wymianę zamków możemy zrealizować nawet w środku nocy.

Pogotowie zamkowe Katowice czeka na Twoje zgłoszenie: 696-003-003

Call Now Button