Zadzwoń 696-003-003 !

Montaż i wymiana zamków Katowice

Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec.

7 dni w tygodniu: 6:00 – 24.00

Doskonale znamy się na montażu i wymianie zamków

Pogotowie zamkowe tworzone jest przez najlepszych ślusarzy w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Chętnie doradzamy naszym klientom, jakie rozwiązania w zakresie zabezpieczenia ich domów, mieszkań czy innych lokali użytkowych wybrać, aby spełniły one ich oczekiwania i zapewniały odpowiedni poziom ochrony.

Doskonale znamy się na zamkach i zawsze polecamy korzystanie z urządzeń znanych i cenionych producentów takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Ikon, Smart-Lock oraz wielu innych. W naszej ofercie znajduje się także wymiana zamków antywłamaniowych. Co więcej, wysokiej klasy zamki, w tym także zamki antywłamaniowe, można nabyć bezpośrednio od naszych pracowników w czasie realizacji usług ślusarskich.

Chcesz wymienić zamek w drzwiach? Katowice to miasto, w którym mieszkasz lub prowadzisz firmę? Zadzwoń do nas i skorzystaj z usługi montażu zamków w wykonaniu najlepszych specjalistów w okolicy! Zapraszamy do kontaktu: 696-003-003

Montaż zamka w drzwiach wejściowych

Montaż zamków w drzwiach domu to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie da się bowiem zaprzeczyć, że od jakości wykonania tego rodzaju usługi ślusarskiej zależy bezpieczeństwo mieszkańców. Jeśli chcesz, aby usługa zakładania zamków była przeprowadzona należycie, tak byście Ty i Twoi najbliżsi byli odpowiednio chronieni, a mechanizm działał bezawaryjnie przez lata, skorzystaj z usług Pogotowia ślusarskiego Katowice.

Współpraca z nami to gwarancja, że wymianę zamków przeprowadzą najlepsi ślusarze w mieście. Zatrudniamy tylko specjalistów z odpowiednim stażem i wiedzą na temat wykonywania swojego zawodu. Montowanie zamków to dla nich codzienność, zatem posiadają niezwykłą wprawę w tego rodzaju pracach. Co więcej, zapewniamy im uczestnictwo w regularnie odbywających się szkoleniach, dzięki czemu poszerzają swoje kompetencje i dowiadują się informacji o najnowszych rozwiązaniach oferowanych przez rynek zabezpieczeń mieszkań i biur.

Montaż i wymiana zamka Katowice

Kompleksowe usługi ślusarskie na terenie Katowic i okolic

Wymiana zamka w drzwiach zewnętrznych oraz drzwiach wewnętrznych to nie jedyna usługa, jaką oferujemy. Zajmujemy się także naprawą zamków, serwisem zamków, dorabianiem kluczy. Nasze Pogotowie ślusarskie przybędzie także na pomoc, gdy klientom uniemożliwiają dostanie się do domu zatrzaśnięte drzwi wejściowe, awaria zamka czy zgubienie klucza. W takich przypadkach nasi wykwalifikowani ślusarze wykonają awaryjne otwieranie zamków. Specjalizujemy się także w wykonywaniu wymagającej niezwykłej precyzji usługi, jaką jest awaryjne otwieranie samochodów. Zapewniamy szybki dojazd, sprawną realizację zlecenia i pełne bezpieczeństwo.

Poznaj nasze usługi ślusarskie:

  • Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
  • Awaryjne otwieranie drzwi aut,
  • Naprawę i serwis zamków.

We współczesnych czasach niezwykle ważną rolę odgrywa czas. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na wykonanie przez nas zlecenia nie muszą Państwo długo czekać. Możemy przejechać niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia lub punktualnie na umówioną godzinę – wszystko zależy od Waszych preferencji. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu!

Pogotowie zamkowe Katowice i okolic czeka na Twoje zgłoszenie: 696-003-003