Naprawa zamków KatowiceNaprawiamy zamki przez całą dobę
Jeśli zamek w drzwiach Twojego mieszkania coraz trudniej się otwiera, nie czekaj! Wezwij profesjonalną pomoc z Pogotowia zamkowego Katowice, która wykona dla Ciebie usługę naprawy zamków. Dzięki temu unikniesz stresującej sytuacji awarii zamka i konieczności wzywania ślusarza do przeprowadzenia awaryjnego otwierania drzwi.

Serwis zamków to usługa, która nie tylko pozwala na oddalenie wizji awarii mechanizmu zamkowego w odległą przyszłość, lecz również przywraca bezpieczeństwo danego domu. Niesprawnie działający zamek nie pełni bowiem swojej funkcji tak, jak powinien. Naprawianie zamków warto jednak powierzyć w ręce profesjonalistów, bowiem tylko odpowiednia wiedza ślusarska daje pewność, że zamek zostanie prawidłowo naprawiony i będzie chronił dom przed niepowołanymi osobami.

Gerda, Dierre, Mottura – posiadamy zamki wszystkich producentów
Na ślusarzach z Pogotowia zamkowego Katowice możesz polegać. Mają oni za sobą setki zleceń, na urządzeniach różnego typu, wszystkich producentów. Nie jeden raz radzili sobie z mechanizmami zabytkowymi lub nietypowymi. Wprawa zdobyta dzięki latom praktyki oraz bogata wiedza, jaką odznaczają się nasi pracownicy to gwarancja najlepiej wykonanej usługi.

Działania Pogotowia ślusarskiego Katowice są nakierowane na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa naszym klientom. Właśnie dlatego wyposażamy naszych ślusarzy, którzy przybywają do Państwa w celu przeprowadzenia serwisu zamków w nowoczesne narzędzia, które umożliwiają precyzyjne wykonanie usługi ślusarskiej. Każdy z naszych pracowników jest ponadto przygotowany, aby w razie gdyby naprawa zamka nie była możliwa ze względu na zbyt duże jego uszkodzenie, zrealizować od ręki wymianę zamków. Posiadają przy sobie zamki renomowanych marek, takich jak Gerda, Dierre, Mottura czy Salto i pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego do modelu drzwi.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

• Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi aut
• Montaż i wymianę zamków
• Usługi ślusarskie

Naszą działalność prowadzimy przez całą dobę. Zatem gdy zamek zepsuje się w weekend i nie możesz czekać na ślusarza do dnia roboczego, zadzwoń do nas: 696-003-003. Jesteśmy po to, by pomagać we wszystkich kryzysowych zamkowych sytuacjach!

Call Now Button