Zadzwoń 696-003-003 !

Naprawa zamków Katowice

Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec.

7 dni w tygodniu: 6:00 – 24.00

Naprawiamy zamki wszystkich producentów

Jeśli zamek w drzwiach Twojego mieszkania coraz trudniej się otwiera, nie czekaj! Wezwij profesjonalną pomoc z Pogotowia zamkowego Katowice, która wykona dla Ciebie usługę naprawy zamków. Dzięki temu unikniesz stresującej sytuacji awarii zamka i konieczności wzywania ślusarza do przeprowadzenia awaryjnego otwierania drzwi.

Serwis zamków to usługa, która nie tylko pozwala na oddalenie wizji awarii mechanizmu zamkowego w odległą przyszłość, lecz również przywraca bezpieczeństwo danego domu. Niesprawnie działający zamek nie pełni bowiem swojej funkcji tak, jak powinien. Naprawianie zamków warto jednak powierzyć w ręce profesjonalistów, bowiem tylko odpowiednia wiedza ślusarska daje pewność, że zamek zostanie prawidłowo naprawiony i będzie chronił dom przed niepowołanymi osobami.

Pogotowie zamkowe – skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz sprawdzonej usługi ślusarskiej: 696-003-003

Najlepszy ślusarz Katowice poszukiwany!

Na ślusarzach z Pogotowia zamkowego Katowice możesz polegać. Mają oni za sobą setki zleceń, na urządzeniach różnego typu, wszystkich producentów. Niejeden raz radzili sobie z naprawą zamków nietypowych bądź zabytkowych. Wprawa zdobyta dzięki latom praktyki oraz bogata wiedza, jaką odznaczają się nasi pracownicy, to gwarancja najlepiej wykonanej usługi. Dodatkowo, nasi wykwalifikowani ślusarze stale rozwijają swoje umiejętności podczas branżowych szkoleń, na których poznają nowinki techniczne, dlatego nawet najnowocześniejsze zamki nie mają przed nimi tajemnic.

Specjaliści z Pogotowia zamkowego w Katowicach wezwani do naprawy zamków zawsze upewniają się, czy przeprowadzenie reperacji będzie zasadne biorąc pod uwagę różne czynniki. Jeśli nie, mogą podjąć się innej usługi, czyli wymiany zamków.

Naprawa zamków Katowice i okolice – tylko z Pogotowiem zamkowym! 696-003-003

Naprawa zamka w drzwiach Katowice

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów

Działania Pogotowia ślusarskiego Katowice są nakierowane na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa klientom. Właśnie dlatego wyposażamy naszych ślusarzy, którzy przybywają do Państwa w celu przeprowadzenia serwisu zamków, w nowoczesne narzędzia umożliwiające precyzyjne wykonanie usługi ślusarskiej. Każdy z naszych pracowników jest ponadto przygotowany, aby w razie, gdyby naprawa zamka nie była możliwa ze względu na jego zbyt duże uszkodzenie, zrealizować od ręki wymianę zamków. Posiadają przy sobie zamki mechaniczne  renomowanych marek, takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Keso  oraz zamki elektroniczne firm SMART-LOCK, EFF-EFF,  SIMONS VOSS, SALTO pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia do modelu drzwi.

W naszej ofercie znajdują się standardowe usługi ślusarskie, takie jak serwis zamków, naprawa zamków, montaż i wymiana zamków, jak również usługi potrzebne w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania ślusarza, czyli awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie aut. Każde zlecenie realizowane jest w profesjonalny i bezpieczny sposób.

Nasze kompleksowe usługi ślusarskie:

  • Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
  • Awaryjne otwieranie drzwi aut,
  • Montaż i wymiana zamków.

Naszą działalność prowadzimy przez 7 dni w tygodniu. Zatem gdy zamek zepsuje się w weekend i nie możesz czekać na ślusarza do dnia roboczego, zadzwoń do nas: 696-003-003. Jesteśmy po to, by pomagać we wszystkich kryzysowych zamkowych sytuacjach!