Zadzwoń 696-003-003 !

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi wejściowych?

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi wejściowych?

Brak możliwości dostania się do domu, mieszkania czy biura może powodować sporą frustrację. W efekcie pojawiają się różne pomysły na to, jak sforsować zablokowany zamek w drzwiach. Często są one jednak nietrafione, a czas na nie poświęcony – zupełnie zmarnowany. Co zatem najlepiej zrobić, gdy nie możemy otworzyć zatrzaśniętych drzwi wejściowych?

Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi wejściowe?

Awaria zamka w drzwiach wejściowych może skutecznie uniemożliwić dostanie się do własnego domu bądź biura. Skutkiem tej problematycznej sytuacji jest pojawienie się nerwów, które zdecydowanie nie są dobrym doradcą. Wiele osób próbuje otworzyć zatrzaśnięte drzwi samodzielnie, używając do tego celu narzędzia, które znajdują się w zasięgu ręki. Czasem wzywany jest także domorosły fachowiec, który nie dysponuje odpowiednimi umiejętnościami oraz sprzętem niezbędnym do bezinwazyjnego wykonania tak skomplikowanej operacji. Efektem nieprofesjonalnych działań mogą być jednak jedynie uszkodzenia, takie jak zarysowania na drzwiach czy framudze bądź mocniejsze uszkodzenie mechanizmu zamkowego. Jeśli chcemy otworzyć zablokowane drzwi w szybki i skuteczny sposób, powinniśmy skorzystać z profesjonalnej pomocy ślusarza, który posiada wprawę, wiedzę oraz profesjonalne narzędzia potrzebne do zrealizowania zlecenia, jakim jest awaryjne otwieranie zamków.

Specjaliści od awaryjnego otwierania zamków w drzwiach wejściowych

Awaryjne otwieranie drzwi to usługa, jaką oferuje Pogotowie zamkowe Katowice. Realizowana jest ona przez profesjonalnych ślusarzy, którzy od lat wykonują różnorodne zlecenia na rzecz klientów prywatnych i biznesowych. W przypadku zablokowania drzwi zajmą się otwarciem zamka w sposób delikatny, precyzyjny i bezpieczny, a po ich interwencji drzwi zewnętrzne pozostaną w nieuszkodzone.

Problemy z zablokowanym zamkiem mogą pojawić się o różnych porach, dlatego Pogotowie ślusarskie Katowice działa przez 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Gdy nie możesz dostać się do swojego domu ze względu na awarię zamka lub inną przyczynę, masz możliwość skorzystania z naszej pomocy! Skontaktuj się z infolinią Pogotowia zamkowego: 696-003-003

Awaryjne otwieranie mieszkania a wymiana zamka

Wezwany do wykonania awaryjnego otwierania drzwi ślusarz pomoże nie tylko w dostaniu się do domu, lecz także zadba o to, aby przywrócić w nim bezpieczeństwo. Dokładnie rozezna się w sytuacji i zaproponuje naprawę bądź, w przypadku gdy będzie ona nieopłacalna lub nieskuteczna, wymianę zamka na nowy. Każdą usługę specjaliści z Pogotowia ślusarskiego Katowice są w stanie wykonać od ręki, bez konieczności umawiania kolejnej wizyty. Doradzą również w zakresie wyboru zamka, aby pasował do danych drzwi i indywidualnych potrzeb, zaś sam mechanizm można nabyć w trakcie realizacji zlecenia.