Zadzwoń 696-003-003 !

Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice

Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00

Otworzymy każdy zamek w drzwiach wejściowych!

Pogotowie zamkowe Katowice dba o jakość świadczonych usług, dlatego wszystkie nasze ekipy techniczne, które są wysyłane do Państwa, są wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt ślusarski zapewniający precyzję wykonania zlecenia. Nie musisz się obawiać, że na drzwiach Twojego mieszkania znajdą się rysy – otwieramy zamki bezinwazyjnie!

Każde wezwanie do awaryjnego otwierania mieszkań lub domów traktujemy priorytetowo. Z pomocą wyruszamy natychmiast, a zlecenie przeprowadzamy w krótkim czasie. Wiemy, że sytuacja awarii zamka generuje wiele stresu i klienci nie mogą długo czekać na pomoc – dlatego reagujemy niezwłocznie po otrzymaniu wezwania.

Dokładamy także starań, aby zagwarantować naszym klientom pełne bezpieczeństwo, dlatego oprócz awaryjnego otwierania drzwi możemy także od razu podjąć się wymiany zamka na nowy. Zagwarantuje to pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do mieszkania (co ma szczególne znaczenie w przypadku zgubienia kluczy do mieszkania), a mechanizm zamkowy będzie działał prawidłowo i nie będzie sprawiał problemów w przyszłości.

Profesjonalne Pogotowie zamkowe działające na terenie Katowic i okolic – skontaktuj się z nami, gdy nie możesz otworzyć drzwi mieszkania: 696-003-003

Awaryjne otwieranie drzwi to usługa ślusarska, która może przydać się każdemu, kto znalazł się w sytuacji, w której nie może dostać się do swojego domu. Zamki w drzwiach potrafią odmówić posłuszeństwa, szczególnie po wieloletniej eksploatacji. Zdarza się również, że zgubiony zostanie klucz do mieszkania bądź ulegnie on zniszczeniu. Jednak nie ma powodów do nerwów – wystarczy wezwać Pogotowie ślusarskie, które bez problemu otworzy każde drzwi i pomoże wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.

Gdy tylko otrzymujemy zgłoszenie dotyczące awarii, do klienta skierowany zostaje do profesjonalny ślusarz, aby przeprowadzić otwieranie zamków. Szczycimy się tym, że w Pogotowiu ślusarskim Katowice zatrudniamy profesjonalistów, którzy charakteryzują się zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dokładnością wykonywania powierzonych im zadań, punktualnością, szybkością działania oraz pozytywnym nastawieniem do klientów.

Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice

Każdy z naszych pracowników pracuje w swoim zawodzie od lat, posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. Wyposażeni są również w profesjonalne narzędzia, dzięki którym możliwe jest otwieranie drzwi wejściowych w precyzyjny i bezinwazyjny sposób.

Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice – zapraszamy do kontaktu: 696-003-003

Usługi ślusarskie dostępne 7 dni w tygodniu

Naszym klientom, oprócz awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, domów oraz firm, oferujemy także możliwość otwierania zamków innego typu np. w skrzynkach na listy. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się awaryjne otwieranie samochodów, czyli usługa, której potrzebować możesz np. w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. Co więcej, w zakresie działań Pogotowia zamkowego znajdują się również inne usługi ślusarskie, w tym wymiana zamków, naprawa zamków, serwis zamków.

Zapoznaj się z naszą ofertą pozostałych usług:

Do dyspozycji jesteśmy  7 dni tygodnia przez okrągły rok. Oznacza to, że gdy będziesz potrzebował otwierania mieszkań w sposób awaryjny nad ranem lub późnym wieczorem, wykonanego sprawnie i bezproblemowo, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Pogotowiem ślusarskim Katowice, dzwoniąc pod numer naszej infolinii: 696-003-003.

Otwieranie mieszkań tylko z profesjonalistami

Ślusarze z Pogotowia zamkowego działającego na terenie Katowic, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy,  Ruda Śląska,  Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Wszystkie powierzone im zadania realizują biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo klientów. To od pracy ślusarzy w dużej mierze zależy, czy dom lub mieszkanie, które zabezpieczają zamki przez nich montowane lub naprawiane będą odpowiednio chronione przed niepowołanymi osobami.

Cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy przez nich polecani rodzinie i znajomym, gdyż wiedzą, że nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej usługi ślusarskiej. Przekonaj się o tym i Ty, wybierając Pogotowie ślusarskie Katowice!

Dobry ślusarz Katowice – skontaktuj się z nami: 696-003-003