Awaryjne otwieranie samochodów KatowiceOtwieramy samochody wszystkich marek

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa dedykowana wszystkim kierowcom, którzy nie mogą dostać się do swojego auta. Przyczyn takiej sytuacji może być oczywiście wiele: zagubione kluczyki, zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu, uszkodzony zamek w drzwiach auta. Niezależnie od tego, co spowodowało niemożność skorzystania z samochodu, dzięki szybkiej i profesjonalnej pomocy Pogotowia ślusarskiego Katowice będziesz mógł szybko zapomnieć o zamkowym problemie.

Aby wykonać otwieranie samochodów niezbędne jest posiadanie specjalistycznego sprzętu ślusarskiego, zapewniającego precyzję wykonania operacji. Bez odpowiednich narzędzi można spowodować wiele szkód m.in. zarysowania na karoserii auta, co znacznie podnosi koszty poniesione na likwidowanie awarii. Pogotowie ślusarskie Katowice to najnowocześniejsze narzędzia umożliwiające niezwykle dokładną ingerencję w mechanizm zamkowy w drzwiach samochodu.

Bezinwazyjnie i o każdej porze otworzymy zamek w aucie

Pogotowie zamkowe to także najlepsi ślusarze, doskonale orientujący się w swoim fachu. Posiadają oni za sobą lata doświadczenia, dzięki którym bardzo dobrze znają tajniki działania mechanizmów zamkowych. Codziennie radzą sobie z wieloma skomplikowanymi problemami ślusarskimi, pracowali już na wszystkich markach samochodowych, zatem na pewno poradzą sobie i z Twoim samochodem!
Jesteśmy w pełnej gotowości do podjęcia się zadania o każdej porze dnia i nocy! Pracujemy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz, gdy awaria zamka w drzwiach auta zaskoczy Cię nad ranem lub w święto, nie musisz już przekładać swoich planów na inny dzień. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy natychmiast!

Otwieranie aut to nie jedyna usługa, jaką oferujemy naszym klientom. Chętnie podejmiemy się również typowych zleceń ślusarskich, takich jak serwis, montaż i wymiana zamków, a także awaryjne otwieranie drzwi w domach, mieszkaniach, biurach oraz we wszelkich innych rodzajach pomieszczeń. Zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu: 696-003-003.

Call Now Button