Zadzwoń 696-003-003 !

Awaryjne otwieranie samochodu Katowice

Chorzów, Bytom, Zabrze, Tychy, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

7 dni w tygodniu:6:00 – 24.00

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? To już nie problem!

Pogotowie zamkowe to zespół najlepszych ślusarzy, doskonale orientujących się w swoim fachu. Posiadają za sobą lata doświadczenia w branży, dzięki którym bardzo dobrze znają tajniki działania mechanizmów zamkowych. Codziennie radzą sobie z wieloma skomplikowanymi problemami ślusarskimi, w tym również zotwieraniem samochodów w sposób awaryjny. Systematyczne szkolenia, w których uczestniczą nasi ślusarze, są gwarancją, że poradzą sobie z każdym zamkiem!

Jesteśmy w pełnej gotowości do podjęcia się awaryjnego otwierania drzwi samochodów przez 7 dni w tygodniu. Teraz, gdy awaria zamka w drzwiach auta zaskoczy Cię nad ranem lub w święto, nie musisz już przekładać swoich planów na inny dzień. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy natychmiast!

Awaryjne otwieranie samochodów Katowicezadzwoń, a sprawnie przyjedziemy i pomożemy Ci dostać się do auta: 696-003-003

Poznaj nasze kompleksowe usługi ślusarskie!

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice

Otwieranie aut to nie jedyna usługa, jaką oferujemy naszym klientom. Chętnie podejmiemy się również typowych zleceń ślusarskich, takich jak serwis, montaż i wymiana zamków, a także awaryjne otwieranie drzwi w domach, mieszkaniach, biurach oraz we wszelkich innych rodzajach pomieszczeń.

Działamy na terenie Katowic i okolic, oferując szybki dojazd w przypadku zdarzeń wymagających naszej natychmiastowej reakcji, a także możliwość umówienia się na dogodny dla klienta termin. Działamy przez 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele i święta od 06:00 do 24.00

Zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu: 696-003-003

Bezinwazyjne i bezpieczne awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa dedykowana wszystkim kierowcom, którzy nie mogą dostać się do swojego auta. Przyczyn takiej sytuacji może być oczywiście wiele: zagubione kluczyki, zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu, uszkodzony zamek w drzwiach auta. Niezależnie od tego, co spowodowało niemożność skorzystania z pojazdu, dzięki sprawnej i profesjonalnej pomocy Pogotowia ślusarskiego Katowice będziesz mógł szybko zapomnieć o zamkowym problemie. Oferujemy możliwość otwierania zamków samochodowych każdego typu, wszystkich marek samochodowych, w tym także wyposażonych w nowoczesne systemy zabezpieczeń.

Aby wykonać otwieranie samochodów niezbędne jest posiadanie specjalistycznego sprzętu ślusarskiego, zapewniającego precyzję wykonania operacji. Bez odpowiednich narzędzi można spowodować wiele szkód m.in. zarysowania na karoserii auta, co znacznie podnosi koszty poniesione na likwidowanie awarii. Pogotowie ślusarskie Katowice zapewnia otwieranie drzwi samochodu za pomocą najnowocześniejszych narzędzi umożliwiających niezwykle dokładną ingerencję w mechanizm zamkowy w samochodzie.